Terapia Access Bars®

Jest relaksującym zabiegiem polegającym na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie, co prowadzi do rozładowania negatywnego ładunku zgromadzonego w mózgu. Jeżeli żyjesz pod presją czasu, w swoim ciele odczuwasz skutki stresu, zmagasz się migrenami, bezsennością, depresją, osłabioną odpornością lub po prostu poszukujesz sposobów dotarcia do nieskończonej ilości możliwości ukrytych w Tobie, to ten proces jest dla Ciebie. W czasie sesji pozbywasz się napięć w ciele, niesłużących Ci punktów widzenia, osądów oraz podświadomych programów. Zaczniesz odczuwać lekkość!

Terapia Access Energetic Facelift

To wspaniały manualny proces dla ciała, który odwraca procesy starzenia się twarzy i wywołuje podobne efekty w całym ciele. Poprzez użycie delikatnego, komfortowego dotyku twarzy, głowy oraz szyi i okolic dekoltu pielęgnuje i odmładza. Wtedy też ciało doznaje łagodności i kreuje przestrzeń dla zmian. Ciała lubią być dotykane, czyż nie?Wykonywany regularnie daje trwałe efekty liftingu twarzy i likwiduje napięcia w ciele.

Refleksologia twarzy

Wygląda podobnie jak leczniczy masaż stóp, czy dłoni. W trakcie zabiegu refleksolog delikatnie uciska palcami różne części twarzy, które stymulują poszczególne organy. Ale to nie koniec benefitów. Jeśli nie przemawia do ciebie terapeutyczna moc refleksów, być może przekonają Cię inne zalety tej starożytnej praktyki. Leczniczy masaż twarzy ma bowiem zbawienny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale również na wygląd skóry . Masaż twarzy już od starożytności był traktowany nie tylko jako zabieg leczniczy, ale również pielęgnacyjny. Uciskanie i masowanie tkanki podskórnej poprawia bowiem krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra staje się bardziej dotleniona i szybciej docierają do niej substancje odżywcze transportowane za pomocą naczyń krwionośnych. Lepsze ukrwienie pozwala także na szybsze pozbycie się toksyn i regenerację komórek, dzięki czemu skóra jest gładsza i bardziej napięta. Podczas refleksologii naciskamy na mięśnie twarzy, zmuszając je do współpracy i pozbywamy się obrzęku oraz napięcia, za co cera odwdzięcza się nam promiennym wyglądem. Najważniejsze jest jednak to, że refleksologia twarzy to  nieinwazyjny i bezpieczny sposób na odmłodzenie skóry i dodanie jej blasku. Nie wymaga specjalnego przygotowania, ani długiego dochodzenia do siebie, nie pozostawia siniaków, śladów po nakłuciach, ani nie powoduje łuszczenia się skóry. To bardzo przyjemny, odprężający zabieg, który widocznie poprawia wygląd skóry i samopoczucie..