Masaż TUI NA dla dzieci

TUI NA (czyt. tłi na) jest to masaż, który wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, gdzie jest stosowany od około trzech tysięcy lat. Można go stosować zarówno u dzieci jak i dorosłych, aczkolwiek w masażu pediatrycznym stosuje się zupełnie inne techniki.

TUI NA jest dla dzieci bardzo przyjemnym i delikatnym masażem, który pozwala na zrównoważenie przepływów energetycznych. Efektem masażu jest pobudzenie procesów regulacyjnych w delikatnym organizmie dziecka. Według medycyny chińskiej uwalnia on nagromadzenia, usuwa gorąco, wzmacnia Qi, powoduje, że naturalne zasoby dziecka stają się dostępne. Jest bardzo skuteczny w przypadku zarówno stanów ostrych, jak i przewlekłych takich jak: 

  • nawracające zimowe infekcje układu oddechowego (przeziębienie, zapalenie ucha, zapalenie migdałków, kaszel, katar, astma)
  • problemy z układem pokarmowym (zaparcia, biegunki, kolka niemowlęca, wzdęcia, wymioty, słaby apetyt)
  • wszelkiego rodzaju zmiany skórne, alergie
  • pobudzenie czy trudności z zasypianiem

Masaż TUI NA w naturalny sposób złagodzi:

Dla kogo przeznaczona jest Tui Na?

Tui Na przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do ok 7 roku życia.

Masaż doskonale wzmacnia organizm dziecka, dzięki czemu lepiej poradzi sobie z różnego rodzaju dolegliwościami. Jednak żeby masaż przyniósł oczekiwane efekty ważna jest systematyczność wykonywania zabiegów dlatego w naszym gabinecie chętnie nauczymy Ciebie technik dopasowanych indywidualnie dla twojego dziecka. W tym celu zachęcamy do kontaktu z nami.